Susisiekite su mumis

+370 65454143

Informacija
SUSISIEKITE SU MUMIS
+370 65454143

Privatumo politika

Paskutinį kartą atnaujinta: 2023 27 balandžio

LaikasPirkti.Lt („mes”, „mūsų”, „mūs”) valdo LaikasPirkti.Lt svetainę (toliau – „Paslauga”).

Šiame puslapyje mes informuojame Jus apie mūsų politiką, susijusią su asmens duomenų renkimo, naudojimo ir atskleidimo klausimais, naudojantis mūsų Paslauga.

Mes nenaudosime Jūsų informacijos ir jos nedalinsime su jokiais trečiaisiais, išskyrus tai, kas aprašyta šioje Privatumo politikoje.

Mes renkame Jūsų asmens duomenis tam, kad teiktume ir gerintume Paslaugą. Naudojant Paslaugą, Jūs sutinkate su duomenų rinkimu ir naudojimu, laikantis šios politikos. Jei šioje Privatumo politikoje nenurodyta kitaip, terminai, vartojami šioje Privatumo politikoje, turi tą patį reikšmę kaip mūsų Sąlygose ir sąlygose, prieinamose https://laikaspirkti.lt.

Informacijos rinkimas ir naudojimas

Naudodami mūsų Paslaugą, mes galime paprašyti Jūsų pateikti tam tikrą asmens tapatybę nustatančią informaciją, kurią galima naudoti Jus sukontaktuoti ar nustatyti Jus. Asmens tapatybę nustatančia informacija („Asmens duomenys”) gali apimti, tačiau neapsiribojant:

Vardas Elektroninio pašto adresas Telefonas Adresas

Registracijos duomenys

Mes renkame duomenis, kuriuos Jūs pateikiate mums, kai registruojatės Paslaugai.

Įrašų duomenys

Mes renkame duomenis, susijusius su Jūsų naudojimu mūsų Paslaugos metu. Šie duomenys apima, tačiau neapsiriboja, Jūsų kompiuterio protokolo (IP) adresą, naršyklės tipą, naršyklės versiją, Paslaugos puslapius, kuriuos lankote, laiką ir datą, praleistą laiką tų puslapių ir kitą statistiką.

Google AdSense ir DoubleClick slapukai

Google, kaip trečiosios šalies tiekėjas, naudoja slapukus, kad galėtų rodyti reklamas mūsų Paslaugoje.

Slapukai

Slapukai yra mažos tekstinės rinkmenos, kurios saugomos Jūsų kompiuterio kietajame diske ir turi unikalų identifikatorių. Mes naudojame slapukus tam, kad rinktume informaciją. Jūs galite nurodyti savo naršyklę atmesti visus slapukus arba parodyti, kai slapukas yra siunčiamas. Tačiau, jei Jūs neatmetate slapukų, Jūs negalėsite naudotis tam tikromis Paslaugos dalimis.

Paslaugų teikėjai

Mes galime samdyti trečiųjų asmenų įmones ir asmenis, kad galėtų padėti mums teikti Paslaugą, teikti Paslaugą mūsų vardu, atlikti Paslaugų susijusias paslaugas arba padėti mums analizuoti, kaip naudojama mūsų Paslauga.

Šie trečieji asmenys turi prieigą prie Jūsų asmens duomenų tik siekdami atlikti šias užduotis mūsų vardu ir yra įsipareigoję neatskleisti ar naudoti šių duomenų jokiu kitu tikslu.

Saugumas

Mums rūpi apsaugoti Jūsų asmens duomenis, tačiau reikia prisiminti, kad nėra jokios 100% saugumo garantijos, kai informacija perduodama per Internetą ar saugoma elektroniniu būdu. Nors mes siekiame naudoti komerciškai priimtinas priemones apsaugoti Jūsų asmens duomenis, mes negalime garantuoti absoliutaus jų saugumo.

Nuorodos į kitas svetaines

Mūsų Paslauga gali turėti nuorodas į kitas svetaines, kurias mes nevaldome. Jei paspausite trečiosios šalies svetainės nuorodą, Jūs būsite nukreiptas į tą svetainę. Mes rekomenduojame apsilankyti kiekvienos svetainės Privatumo politikos puslapyje, kad suprastumėte, kaip jos renka ir naudoja Jūsų asmens duomenis.

Mes neturime jokios kontrolės ir neatsakome už trečiųjų šalių svetainių turinį, privatumo politiką ar veikimą.

Vaikų privatumas

Mūsų Paslauga neskiriama asmenims, jaunesniems nei 18 metų amžiaus („Vaikai”).

Mes nerenkame asmens duomenų iš vaikų, jaunesnių nei 18 metų amžiaus. Jei esate vaiko tėvas ar globėjas ir Jūs žinote, kad jūsų vaikas mums pateikė asmens duomenis, prašome susisiekti su mumis. Jei mes sužinosime, kad vaikas, jaunesnis nei 18 metų, pateikė mums asmens duomenis, mes nedelsdami ištrinsime tokią informaciją iš savo serverių.

Atitikimas teisės aktams

Mes atskleisime Jūsų asmens duomenis, jei to reikia teisės akto ar teismo sprendimo.

Privatumo politikos pakeitimai

Mes galime nuo laiko laiko atnaujinti šią Privatumo politiką. Mes pranešime Jums apie bet kokius pakeitimus, paskelbdami naują Privatumo politiką šiame puslapyje.

Mes rekomenduojame reguliariai peržiūrėti šią Privatumo politiką, kad būtumėte informuoti apie bet kokius pakeitimus. Pakeitimai įsigalios, kai mes paskelbsime naują Privatumo politiką.

Susisiekite su mumis

Jei turite kokių nors klausimų dėl šios Privatumo politikos, prašome susisiekti su mumis.