Susisiekite su mumis

+370 65454143

Informacija
SUSISIEKITE SU MUMIS
+370 65454143

Pristatymo sąlygos

Prekių atsiėmimas Vilniuje
Prekes nemokamai galite atsiimti šiais adresais:
Medeinos g. 10 Vilnius

Jūsų užsakymas bus paruoštas per 1-3 darbo dienas.


Apie paruoštą užsakymą būsite informuoti elektroniniu paštu. Atvykę atsiimti turėkite su savimi užsakymo numerį arba asmens dokumentą. Jei prekę atsiims kitas asmuo – užsakyme nurodykite jį kaip gavėją arba nurodykite tai užsakymo komentare.

Pristatymo terminai
Visas internetu įsigytas prekes kurjeris pristatys prekes nurodytu adresu per 2-5 darbo dienas po užsakymo patvirtinimo.


Prekių priėmimas
Prekių pristatymo metu patikrinkite siuntos ir prekės(-ių) būklę. Pastebėjus siuntos pažeidimus (siuntos pakuotė suglamžyta, šlapia ar kitaip išoriškai pažeista), prekės(-ių) komplektacijos neatitikimus, dalyvaujant kurjeriui būtinai pažymėkite tai sąskaitoje faktūroje, važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente. Jums neatlikus šių veiksmų,
Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų, jeigu tokie pažeidimai buvo sąlygoti pakuotės pažeidimų, kurių Pirkėjas nepažymėjo aukščiau nustatyta tvarka. Jums priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį (priėmimo-perdavimo aktą) be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingos būklės.

Jei užsakymą apmokėsite grynaisiais pinigais, įsitikinkite, kad prekių pristatymo metu turite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.