Išsirinkite savo miestaPartneriams

Visada laukiame pasiūlymų, su kokiais partneriais galėtume bendradarbiauti. Mums įdomūs visi - nuo mažmeninės prekybos tinklo iki šeimos prieskonių parduotuvėlės, svarbiausia - kad prekės ar paslaugos būtų visada kokybiškos. „Sužibėti“ LaikasPirkti.lt tinklalapyje Jums nekainuos nė cento. Komisinius mes gauname už parduotą kuponų skaičių. Mes laimime tik tuomet, kai laimi mūsų partneriai.


Su LaikasPirkti.lt Jūsų verslo laukia milžiniška ir nuolat auganti auditorija. Mūsų klientai dalijasi informacija su visais savo pažįstamais, apie Jūsų skelbiamą akciją pasakoja bičiuliams socialiniame tinkle „Facebook”. Kalbos apie Jūsų akciją ir paslaugas LaikasPirkti.lt tinklalapyje netils dar ilgai.


Mes skelbsime pasiūlymus su 50, 60, 70 ar net 90% nuolaida.Kad pasiūlymas įsigaliotų, turi susirinkti minimalus pirkėjų skaičius, kurį pasirenkate Jūs patys.Kai minimalus pirkėjų skaičius susirenka, pasiūlymas ima galioti ir jį gali nusipirkti visi, kol yra likę kuponų.Jei minimalus pirkėjų skaičius susirenka, visiems pirkėjams yra išsiunčiami kuponai į el. pašto adresą, kuris nurodomas perkant kuponą.Jei minimalus pirkėjų skaičius nesusirenka per akcijos galiojimo laikotarpį, per 48 val. grąžiname pinigus visiems pirkėjams į banko sąskaitą, iš kurios buvo mokėta už kuponą.


Mes reklamuosime Jūsų pasiūlymą bei paslaugas savo puslapyje. Apie jį paskelbsime savo Facebook registruotų vartotojų grupei. Reklamuosime Jūsų pasiūlymą kituose internetiniuose puslapiuose.Mes pasirūpinsime, kad apie Jūsų paslaugą/prekę sužinotų kuo daugiau Jūsų potencialių pirkėjų. Jūs per kelias dienas padarysite nemažus pardavimus, už kuriuos klientai sumokės iš anksto.
Susisiekite ir aptarsim visas galimybes kaip praplėsti Jūsų klientų ratą bei padidinti pardavimus neišleidžiant nei lito.


Mūsų kontaktai :
+ 370 683 73672
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Krepšelis


VirtueMart Tusčia

Tapk mūsų gerbėjų Facebooke

Alternative flash content

To view this Flash you need Javascript on your browser and updated version of flash player.